v30

Випускний вечір – особливо урочиста і хвилююча подія, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до нових звершень, до самостійного життя.

Вручення випускникам дипломів молодшого спеціаліста у нашому коледжі відбулося 23 та 24 червня 2016 року. Довгоочікуваний документ про завершення навчання у святковій атмосфері отримали 115 юнаків та дівчат, серед яких 18 - дипломи з відзнакою.

Щирі слова настанови на майбутнє пролунали від директора коледжу Андрія Миколайовича Чортенка. Привітавши молодих людей, він зауважив, що пишається ними, вірить у їхнє світле майбутнє та успішну кар'єру. Також щирі напутні слова для випускників прозвучали від кураторів випускних груп Шабалдас Т.М., Шумкової В.І., Неженець О.П., Бутенко Л.Г., Роговенко О.В. та батьків. Випусники подякували всім педагогам та батькам за навчання та повсякденну підтримку.

За відмінне навчання, активну громадянську позицію, досягнення у спортивних змаганнях, активну участь у роботі студентської ради «Лідер» випускникам 2016 року було вручено грамоти під аплодисменти викладачів, батьків та гостей. Перебіг свята забезпечили сольні номери учасників художньої самодіяльності.

Піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у серцях юнаків та дівчат надовго. Випускники починають будувати власні плани на майбутнє: хтось шукає роботу, а хтось – мріє продовжити навчання в університеті, реалізуватися в житті та професійній діяльності.

Бажаємо всім випускникам 2016 року творчих звершень, високих професійних досягнень, впевненості у собі, непохитної віри у власний успіх і щасливу долю!