Правопросвітницька робота у школах Уже вкотре традиційно в рамках тижня права учасниками навчальної юридичної консультації організовуються правові лекторії для учнів шкіл м. Суми. Викладачі і студенти-консультанти постійно беруть участь у цих заходах та проводять бесіди на правову тематику, даючи відповіді на численні запитання, що турбують молодь.

Цього року лекторії на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» і «Молодь та поліція» слухали учні середніх загальноосвітніх шкіл м. Суми № 4, 6, 20.

Учасники навчальної юридичної консультації Скидан Максим і Якименко Руслан та викладачі у цікавій та доступній формі розповіли присутнім про поняття злочину та його види й відмінність від правопорушення; вік, з якого настає кримінальна відповідальність; покарання та його види, які застосовуються до неповнолітніх; деліктну поведінку та особливості провадження щодо неповнолітніх.

Що очікує на підлітків, які вчинили суспільно небезпечне діяння, яке підпадає під ознаки злочину? Відповідь на це питання продемонстрував школярам відеофільм про підліткову злочинність.

Лекції надали змогу учням не тільки отримати нові правові знання, а й ознайомитися з навчальним процесом у коледжі, про що детально було висвітлено у виступах молодих лекторів та викладачів.