DSC 0756

Студентські роки – найкращий період людського життя, сповнений надій і сподівань, неосяжних життєвих горизонтів та професійних планів. Ці роки несуть максимальне інформаційне навантаження, є базою майбутнього фахового самовизначення.

Навчання через діяльність – запорука успіху у засвоєнні знань. Саме тому студенти ІІ курсу правового відділення Коледжу СНАУ разом з викладачами Роговенко О.В. та Ярем О.А. 23 листопада 2016 року досліджували особливості організації роботи Верховної Ради України в приміщенні самої Верховної Ради, блукаючи її кулуарами, маючи можливість відчути атмосферу вищого законодавчого органу держави, долучитися до історичного процесу державотворення в Україні.

Емоційно насиченою цього дня виявилась і екскурсійна поїздка до Національного парку Межигір'я – колиски української християнської духовності, і пішохідна прогулянка старовинними вулицями вечірнього Києва.

Своєрідною мотиваційною складовою дня став оголошений флешмоб: «ВРУ – моє майбутнє місце роботи», в рамках якого студенти мають викласти своє фото у соціальних мережах на фоні Верховної Ради та написати есе про екскурсію.