Головна Новини Балінтовська група

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Балінтовська група PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
П'ятниця, 23 грудня 2016, 13:11

 DSC5398

За даними Міжнародної організації охорони здоров'я педагоги, психологи, соціальні працівники, психотерапевти, юристи, тобто люди «допомагаючих» професій, добре знайомі з синдромом професійного та емоційного «згоряння». Тому досить актуальним напрямом діяльності психолога в навчальному закладі є збереження психологічного здоров'я педагога. На черговому засіданні кураторів академічних груп практичним психологом Коробовою О.Г. була – використана нова ефективна форма роботи - Балінтовська група. Це груповий рефлексивний аналіз важкого випадку із професійної практики, в ході якого учасники представляють ті події зі своєї роботи, з якими виникли певні проблеми. Разом із кураторами працювавметодист навчально-методичного центру психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Растроста Ганна Борисівна.

Балінтовська група діє на позициях емпатії, толерантності, взаємодопомоги, і є дуже корисним інструментом для роботи в сферах, де існує емоційно напружений контакт з іншими людьми. Крім цього, сьогодні балінт-групи застосовуються як форма навчання студентів і метод підвищення кваліфікації.

Учасники роботи балінтовської групи висловили думку, що така активна форма є цікавою і корисною для педагогічних працівників.

Ольга Коробова, практичний психолог

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 грудня 2016, 13:19
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.