IMG

Ошатна зала, величезна кількість запрошених, злякані очі молодших школярів, стриманий погляд студентів училищ, коледжів, інститутів та університетів... Так починалося дійство відкриття фінального етапу VIIМіжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. В актовій залі Сумської спеціалізованої школи №9 зібралися переможці обласного етапу, їх вчителі та викладачі, всі, хто підтримує українське слово.

Зі словами вітання, грамотами та подарунками до учасників звернулися представник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Борис Кремінський, Директор департаменту освіти і науки Олена Попова, українськийписьменник, поет, перекладач, журналіст, член Національної спілки письменників України Олександр Васильович Вертіль. Гості говорили про красу українського слова, про національну спадщину і важливість її збереження, про молодь, яка не цурається рідного слова і своїми творами возвеличує його.

А поряд із виступами лунали українські вірші, кружляли творчі колективи у запальних колах, співали «Мальви» на чолі з маленькою першокласницею Алісією.

Хвилююча мить відкриття конверту із завданнями фінального етапу... Затихли учасники, прислухалися викладачі... Групи школярів та студентів розійшлися по аудиторіях творити майбутнє, плести мереживо власних роздумів.

Чекаємо результатів конкурсу і віримо у перемогу нашого учасника.

Лопатка К.М., викладач української мови