Головна Новини Поєднання теоретичних знань з практичними навичками

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Поєднання теоретичних знань з практичними навичками PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Понеділок, 06 березня 2017, 15:42

20170216 115005

Ключовою вимогою навчально-виховного процесу в коледжі СНАУ є поєднання теоретичного і практичного навчання.

Тож, з метою мотивації студентів до вивчення дисципліни «Контроль і ревізія» 16 лютого 2017 року студенти 3 курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» відвідали Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області.

Під час екскурсії студентам було представлено великий обсяг завдань Держаудитслужби, які застосовуються при вивченні дисципліни. Так, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами Гончарова Н.О. розповіла про завдання та функції Державної аудиторської служби України. Зоризенко О.А., заступник начальника відділу організаційної роботи та ІТ забезпечення, – про організацію і планування контрольно-ревізійної роботи, про підготовку й проведення ревізій, а також оформлення результатів проведення ревізій. Крім того, студенти зацікавилися виступами заступника начальника відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Єсманова О.М., начальника відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту, фінансових послуг та зв’язку Борозенець Д.С., завідувача сектору моніторингу та перевірок закупівель Касьян Я.О. та завідувача юридичного сектору Сапунова М.І.

Слухаючи їх розповіді, студенти були активними, задавали питання та цікавилися роботою служби. Сподіваємося, такий досвід стане у нагоді майбутнім обліковцям.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.