DSC5721

Не секрет, що професія бухгалтера є найбільш популярною та розповсюдженою в умовах сьогодення. Адже, як відомо, жодне підприємство не може планувати, контролювати, аналізувати свою діяльність, а врешті-решт й ефективно функціонувати без кваліфікованого бухгалтера.

Розуміючи вимоги часу та розвитку інформаційних технологій викладачі коледжу, зокрема Покутня Н.О., Гриценко В.Л., Неженець О.П., Шумкова В.І., Скопова О.С., Шаповал І.Г., Бабенко О.П., Михалко К.В., Кравченко С.І., Шабалдас Т.М., Вернидуб Г.О., Бутенко Л.Г. прослухали теоретично-практичний курс по роботі з комп'ютерною програмою «M.E.Doc» організатором якого виступила Гриценко В.Л. та регіональний партнер група IT-компаній «Інтелектуальний сервіс». За результатами навчання викладачі коледжу отримали сертифікати, які засвідчують право викладати навчальні курси за цією програмою.

«M.E.Doc» - функціональний та універсальний засіб для роботи з електронними документами на підприємствах різного масштабу, незалежно від форми власності та сфери діяльності. З програмою «M.E.Doc» можлива автоматизація звітності та документообігу в одній програмі з їх повним контролем на всіх етапах.

Отож, радіємо за своїх студентів, які мають можливість поглиблювати свої знання, отримувати практичні навички роботи з програмою та, сподіваємося, в майбутньому, використовувати набуті знання в своїй професійній діяльності.

О.П. Неженець