Головна Новини Добрий сміх не б'є, не мучить, він на світі жити учить

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Добрий сміх не б'є, не мучить, він на світі жити учить PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Середа, 05 квітня 2017, 12:16

 DSC7233

Сміх – один із найсильніших захисників нашого організму від негативної дії стресу, а отже – від багатьох тілесних недуг. Під час сміху в організмі людини виділяються гормони щастя (ендорфіни), і ми почуваємося радісними, захищеними від усяких негараздів. Той, хто любить сміятися, хто сприймає життя іронічно, ніколи не захворіє на невроз. Усім відома істина: "Сміх подовжує життя". Українська душа споконвіку любила веселість, забуваючи життєві негаразди і прикрощі. А що може бути краще, як зібратися десь разом, поспівати, пожартувати.

Так, у коледжі добре знають цю істину, тому звітній концерт правового відділення присвятили Дню сміху, який провели весело та з користю.

Звітний концерт – творче свято, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через велику працю, наполегливість, і тому участь у ньому беруть найкращі студенти відділення.

Програма концерту складалася з різних яскравих номерів художньої самодіяльності у виконанні творчих студентів коледжу. Особливою артистичністю відзначився студент 4-го курсу – Герасименко Максим зі своєю постійною рубрикою «Чисто ньюз по-коледжанськи».

Справжнім сюрпризом для всіх став виступ нашої випускниці Гніденко Аліни, яка взяла активну участь у постановці концерту та виконала декілька вокальних композицій.

Глядачі своїми оплесками відмітили високу якість підготовки виступів всіх студентів на сцені коледжу!

Усі студенти старших курсів брали активну участь в тематичному оформленні актової зали та фото-зони, де всі охочі мали змогу сфотографуватися.

Захід завершився нагородженням учасників солодкими призами.

Коли людина сміється – вона здолає усі труднощі, усі негаразди. Китайський філософ Конфуцій сказав: "Скаржитися на неприємну річ – це подвоювати зло; сміятися з неї – це нищити його". А давні японці, які віками змагалися з тайфунами, вулканами, численними ворогами, з бідністю і горем, не забували повторювати: "У дім, де сміються, приходить щастя". І довели світу, що це – істина!

Смійтеся на здоров'я і приїздіть до нас у гості, а позитив ми гарантуємо.

Людмила Безрук, викладач правових дисциплін

Останнє оновлення на Середа, 05 квітня 2017, 13:07
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.