DSC7233

Сміх – один із найсильніших захисників нашого організму від негативної дії стресу, а отже – від багатьох тілесних недуг. Під час сміху в організмі людини виділяються гормони щастя (ендорфіни), і ми почуваємося радісними, захищеними від усяких негараздів. Той, хто любить сміятися, хто сприймає життя іронічно, ніколи не захворіє на невроз. Усім відома істина: "Сміх подовжує життя". Українська душа споконвіку любила веселість, забуваючи життєві негаразди і прикрощі. А що може бути краще, як зібратися десь разом, поспівати, пожартувати.

Так, у коледжі добре знають цю істину, тому звітній концерт правового відділення присвятили Дню сміху, який провели весело та з користю.

Звітний концерт – творче свято, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через велику працю, наполегливість, і тому участь у ньому беруть найкращі студенти відділення.

Програма концерту складалася з різних яскравих номерів художньої самодіяльності у виконанні творчих студентів коледжу. Особливою артистичністю відзначився студент 4-го курсу – Герасименко Максим зі своєю постійною рубрикою «Чисто ньюз по-коледжанськи».

Справжнім сюрпризом для всіх став виступ нашої випускниці Гніденко Аліни, яка взяла активну участь у постановці концерту та виконала декілька вокальних композицій.

Глядачі своїми оплесками відмітили високу якість підготовки виступів всіх студентів на сцені коледжу!

Усі студенти старших курсів брали активну участь в тематичному оформленні актової зали та фото-зони, де всі охочі мали змогу сфотографуватися.

Захід завершився нагородженням учасників солодкими призами.

Коли людина сміється – вона здолає усі труднощі, усі негаразди. Китайський філософ Конфуцій сказав: "Скаржитися на неприємну річ – це подвоювати зло; сміятися з неї – це нищити його". А давні японці, які віками змагалися з тайфунами, вулканами, численними ворогами, з бідністю і горем, не забували повторювати: "У дім, де сміються, приходить щастя". І довели світу, що це – істина!

Смійтеся на здоров'я і приїздіть до нас у гості, а позитив ми гарантуємо.

Людмила Безрук, викладач правових дисциплін