DSC 1060

Одним із важливих елементів у роботі викладача Захисту Вітчизни Старинського О.М. є практична підготовка юнаків до служби у Збройних Силах України. Згідно з робочою навчальною програмою вивчається тема «Вогнева підготовка». Для того, щоб студенти мали не лише теоретичні знання, було організовано виїзне практичне заняття «Розборка і зборка автомата, «АК – 74» та «РПК». Відбулося заняття на базі Сумського міського військового комісаріату 13 квітня 2017 року.

Студенти мали змогу попрактикуватися і навчитися розбирати і збирати автомат Калашнікова та ручний кулимет Калашникова. Важко було юнакам, бо не всі змогли вкластися у норматив – 18 с. Але бажання і завзятість допомогли студентам виробити потрібні вміння і навички послідовного розбору і збору зброї.

Сьогодні військова служба – це не лише обов'язок юнаків, захоплюються ним і дівчата: як приклад, студентка 111 групи Філяєва Анастасія, яка розкрила свої здібності у військовій майстерності, і не поступилася нашим юнакам.

Провели заняття начальник відділу комплектування та призову Сумського МВК, підполковник Самонов В.І. та працівник комісаріату Камчатний О.П.

Такі заняття є корисними для студентів, бо допомагають їм набути практичних навичок, адже досвідом ділилися учасники АТО, які власним прикладом надихали студентів на засвоєння потрібного матеріалу.

Щира подяка Сумському міському військовому комісаріату за проведення практичного заняття.

Сподіваємося, що подібні заходи стануть традиційними, і будуть відігравати важливу роль у патріотичному вихованні майбутніх захисників України.