Головна Новини Турнір з правознавства

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Турнір з правознавства PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Четвер, 20 квітня 2017, 15:45

 DSC8215

Щороку викладачі та студенти коледжу проводять цикл заходів, спрямованих на підвищення правової культури населення. 2017 рік присвячений підвищенню правової грамотності, розвитку інтелектуальних здібностей саме учнів 9 – 11 класів загальноосвітніх шкіл м. Суми та Сумської області. Тому вперше Турнір з правознавства був організований та проведений 19 квітня 2017 року на базі коледжу. У заході взяли участь Сумські команди ЗОШ № 4, 6, 22, 15 та гімназії № 1, а також учень Басівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Захоплено, азартно включилися у гру учні. Вони мали можливість розкрити свої юридичні знання у різних конкурсах: «Інтелектуальний штурм», «Юридичний рахунок», «Павутина», «Юридичний крокодил (для капітанів)», «Історичні діячі», «Слідцтво ведуть знавці права», «Законодавці».

Дуже цікаво відповідали школярі на поставлені питання, формулювали думки, виголошували промови, складали «Декларацію прав учня», вирішували правові життєві ситуації, пізнавали історичних діячів – і все це завдяки своїм знанням та інтелектуальним здібностям.

Прекрасна гра команд. Конкурс відбувся при підготовці та організації заходу викладачами правового відділення. Ведуча конкурсу, викладач правознавства Бутенко Лариса Григорівна вразила всіх не лише академічними знаннями, а й ораторськими здібностями. Допомогали їй в цьому Герасименко Максим та Солдаткіна Анастасія. Великі надії були покладені на компетентність журі: Роговенко Олег Володимирович – голова журі, заст. декана юридичного факультету, кандидат юридичних наук; члени журі: Роговенко Ольга Василівна – голова ЦК гуманітарних і правових дисциплін, магістр права; Ярем Олена Анатоліївна – завідувач правового відділення. І вони справдилися: оцінювання відбулося кваліфіковано, справедливо і чесно:

  • І місце – Сумська гімназія № 1;
  • ІІ місце – розподілили ЗОШ № 22 і № 4;
  • ІІІ місце – посіли ЗОШ № 6 (членом їх команди був і учень Басівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Ананченко Артем) та № 15.

Команди були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Подяками були відзначені і наставники команд за якісну підготовку своїх вихованців.

Прекрасну естетичну хвилинку підготували студенти коледжу, учасники художньої самодіяльності: Миколенко Аліна, Стадніченко Людмила та Герасименко Максим.

Щира подяка за підготовку адміністрації та викладачам, що долучилися до проведення заходу коледжу: Чортенку А.М., Лук'яненко Л.М., Бутенко Л.Г., Лопатці К.М., Роговенко О.В., Ярем О.А. Єфременко О.А., Костян С.В., Трипольській Я.О.

Сподіваємося на тісну подальшу співпрацю зі школами м. Суми та Сумської області і на те, що проведений Турнір з правознавства стане традиційним.

Останнє оновлення на Четвер, 20 квітня 2017, 15:46
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.