DSC8247

Нікому не секрет, що на ринку праці потрібні бухгалтери зі знанням програмного забезпечення для ведення обліку, зокрема М.Е.Doc, досвідом та вміннями.

Саме студенти коледжу СНАУ мають можливість не просто ознайомитись із азами роботи в програмі, а й набути навички в роботі з нею. Під час лекційних занять було приділено увагу теоретичним питанням налаштування та роботи з програмним забезпеченням, ролі електронного цифрового підпису (ЕЦП) в обміні документами з контрагентами та контролюючими органами. На практичних заняттях кожен студент заповнював картку підприємства, навчався створювати і подавати звіти до контролюючих органів, здійснювати обмін первинними документами між контрагентами. Майбутні випускники самостійно створювали рахунки, акти та інші документи в електронному вигляді, підписували їх ЕЦП АЦСК «Україна», відправляли один одному, приймали та погоджували їх.

19 квітня 2017 р. в стінах коледжу відбулося тестування студентів. Майбутнім випускникам, які успішно пройшли перевірку, вручили сертифікати про проходження курсу навчання з використанням комп'ютерної програми «M.E.Doc». Таким чином розробник найбільш затребуваної в Україні програми для роботи з електронними документами допомагає підвищувати конкурентоспроможність випускників коледжу.

Вітаємо наших студентів з отриманими сертифікатами та бажаємо влаштуватись на достойну роботу по закінченню навчального закладу.

В.Л. Гриценко