photo-19562051 456239557

В Україні з 15.05.2017 по 21.05.2017 року проводиться Всеукраїнський тиждень планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я, приурочений до найбільш зворушливого для кожної людини свята - Дня матері та Дня сім'ї.

Надзвичайно важливе значення в наш час мають заходи, мета яких - вкотре наголосити на потребі формування цінності здоров'я, відповідального ставлення до планування сім'ї, безпечної статевої поведінки, профілактики небажаної вагітності та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Саме такий захід за участю студентів нашого коледжу був проведений 15 березня 2017 року на базі Клініки дружньої до молоді. Наші студенти взяли активну участь у тренінгу "Майбутнє варто планувати". За допомогою гри, організованої психологами Клініки, вони висловлювали та аргументували свої думки щодо чинників, які впливають на здоров'я людини. Захід був цікавим та пізнавальним. Кожен відчув атмосферу доброзичливості та порозуміння цього унікального медичного закладу, зробив для себе певні висновки, які стануть в нагоді в майбутньому. А досвідчені фахівці Клініки наголосили, що молоді люди з 14 років завжди можуть розраховувати на їх підтримку і допомогу, яка буде надана анонімно та безкоштовно.

Іноді людині потрібно, щоб її вислухали, допомогли порадою, підказали та спрямували. Кожен бажає почувати себе спокійно та впевнено в найскладніших ситуаціях, особливо, якщо необхідна лікарська допомога.

До послуг молоді безкоштовні консультації:

  • педіатра,
  • гінеколога,
  • психолога,
  • дерматовенеролога,
  • уролога,
  • нарколога.

Записатися до спеціаліста Клініки дружньої до молоді можна за телефоном 661-898, 095-19-48-949.