Головна Новини Випуск 2017

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Випуск 2017 PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Понеділок, 26 червня 2017, 13:31

 DSC0508 22 та 23 червня у коледжі відбулися урочистості з нагоди закінчення навчального закладу студентами спеціальностей «Правознавство», «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства». 76 юнаків та дівчат отримали дипломи молодшого спеціаліста, серед яких три - дипломи з відзнакою.

Випускний вечір – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На тернистому шляху навчання було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу. Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини, на адресу випускників прозвучали теплі напутні слова директора коледжу Чортенка А.М., кураторів та батьків.

Випускники, у свою чергу, запевнили, що роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам'яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи.

Щасливої долі, щедрої професійної ниви Вам, дорогі наші випускники!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.