DSC0953

1 вересня дружня коледжанська родина відсвяткувала День знань.

Урочисту лінійку з нагоди Першого вересня через дощ перенесли до актової зали. Трішки мокрі, але з посмішками на обличчях та квітами в руках - так цього року 120 студентів, що обрали собі професію, про котру мріяли, почали новий навчальний рік.

Привітали студентів із початком нового навчального року директор коледжу Андрій Миколайович Чортенко, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського національного аграрного університету Валерій Миколайович Жмайлов, декан юридичного факультету Сумського національного аграрного університету Світлана Іванівна Запара. Першокурсникам, які ще тільки починають свою нелегку дорогу до знань, директор побажав успіхів у навчанні та бути гідними продовжувачами традицій навчального закладу.

Серед запрошених гостей були Петро Пилипович Омельяненко, директор коледжу з 1997 по 2009 роки, та Сергій Сергійович Кознієнко, учасник АТО, який в липні 2016 підірвався на міні та отримав важкі поранення, командир відділення № 2 оперативного взводу спеціальної роти поліції, підпорядкованої УМВС, випускник 2010 року спеціальності «Правознавство».

Кознієнко С.С. побажав студентам мирного неба над головою та бажання навчатися чомусь новому.

Благословив усій отець Сергій, настоятель Свято-Троїцького храму в Ганнівці.

Після завершення святкової програми всі студенти пішли на першу виховну годину «Європа – наш цивілізаційний вибір».

Теплі зустрічі старшокурсників, тривога і очікування нового у першокурсників, привітання викладачам, пісні – все це вирувало в стінах навчального закладу. Не зважаючи на дощову погоду, більшість студентів початку занять рада. Говорять, за літо відпочили, скучили за своїми одногрупниками та знову готові здобувати знання.

Новий навчальний рік розпочався! Нехай він буде успішним та багатим на нові звершення, перемоги та досягнення!