001 Сьогодні в Україні все більшої популярності набуває тема здорового харчування і, відповідно, органічного виробництва. Так, 8 вересня 2017 року у виставкому центрі «Іллінський» пройшов ІІ Міжнародний форум «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі» та виставка-продаж «Продукти для здорового життя».

Традиційно студенти 3 курсу спеціальності «Економіка підприємства» відвідали виставку, де мали можливість познайомитися з великою кількістю продукції, яка виготовлена без домішок, пестицидів та хімічних засобів. Окрім того, студенти із задоволенням прийняли участь у форумі, де обговорювалися питання угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною, ринок органічних продуктів Канади, проблеми розвитку органічного виробництва на Сумщині та актуальні програми підтримки аграріїв та підприємств харчової промисловості в Україні. 002Після цього відбулося жваве обговорення цікавих питань щодо органічної продукції з викладачем Неженець Оксаною Петрівною, яка надала інформацію про специфіку вирощування органічної продукції, проблеми розвитку органічного виробництва та ін.

Студенти отримали індивідуальні цікаві завдання, пов'язані з органічним виробництвом та повернулися до коледжу.

Сподіваємося, що набуті знання сприятимуть розвитку аналітичного мислення студентів та створюватимуть умови для усвідомлення важливості органічного виробництва як в Україні, так і в Сумській області.