Головна Новини Вікно в Америку з Лорен

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Вікно в Америку з Лорен PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Вівторок, 10 жовтня 2017, 14:43

 DSC2937

6 жовтня у читальній залі коледжу СНАУ відбулася зустріч з волонтером центру «Вікно в Америку» Лорен. Зустріч було організовано викладачами іноземної мови, а саме Товчигречкою Л.В., в рамках заходів з активізації вивчення англійської мови. До зустрічі долучилися студенти Юридичного та Обліково-фінансового відділень коледжу.

Метою зустрічі було:

· Організувати спілкування студентів з носієм мови;

· Розширювати соціокультурну компетенцію студентів;

· Розширювати світогляд студентів знаннями про волонтерські програми;

· Мотивувати студентів до вивчення англійської мови.

Волонтер поділилася досвідом участі у волонтерських програмах, запропонувала до уваги студентів презентацію, з детальним описом програми, у якій бере участь; продемонструвала результати соціальної роботи волонтерського центру в Сумах та запросила студентів коледжу до співпраці.

Студенти мали змогу поставити Лорен низку запитань, які їх цікавили. Серед іншого торкнулися теми культурних особливостей США та України, традицій святкування в цих країнах та можливості долучитися до волонтерських заходів у Сумах.

Гостя запросила всіх бажаючи до навчання на безкоштовних курсах англійської мови, які проходять у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Н.К. Крупської.

Студенти та викладачі коледжу, присутні на зустрічі, отримали неоціненний досвід живого спілкування з носієм мови та велику кількість нових ідей, щодо участі у волонтерському русі.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 14:48
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.