P71120-114808

20 листопада 2017 року студенти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит» відвідали Сумське регіональне відділення ПриватБанку. Під час екскурсії студентів ознайомили з актуальними вакансіями та кар'єрними можливостями для них, як майбутніх фахівців, про переваги дистанційного навчання «Онлайн-практика».

Програма онлайн практики включає в себе теоретичну частину і практичну. Теоретична частина складається з 10 модулів які спрямовані на поглиблене вивчення банківських продуктів і їх роботи. У практичній частині студенти повинні виконати 5 практичних завдань які спрямовані на закріплення розуміння того, що вивчали в теорії.

Далі відбувається етап оцінки виконання практики. За основу береться 100 балів виконання. Заробляння балів відбувається так:

- після вивчення кожного модуля теорії, проходиться тест, за умови відповіді на більш ніж 80% відповідей тесту, виставляється 5 балів;

- кожне виконання практичного завдання дає 10 балів.

Далі система онлайн практика в ПриватБанку, за результатами набраних балів включає до загального рейтингу студентів, для того щоб був зрозумілий рівень знань і недоліки на які необхідно звернути увагу.

Після того як студентів впишуть в рейтинг і вони ознайомилися зі своїми успіхами, видається електронний сертифікат в якому вказані результати і факт проходження практики.

Відділ кадрів ПриватБанку стежить за практикою кожного студента і записує в кадровий резерв кожного, хто пройшов практику з 90 балами і вище. Далі слід чекати на дзвінок із запрошенням на роботу, або просто сміливо складати резюме і йти до головного офісу регіонального відділення ПриватБанку.

Всі студенти зацікавилися даною практикою та проходять реєстрацію.

Автор – Скопова О.С.