P71031-134728

У будь-якій сфері успіх підприємства, установи залежить від рівня та професіоналізму працівників. Не випадково керівники, доручаючи досвідченим менеджерам підбір кадрів на ту чи іншу посаду, обирають з десятків, а то і сотень претендентів, тільки одного. До вибору фінансиста менеджери підходять з особливою ретельністю і відповідальністю, адже саме від діяльності фінансової працівника залежить динамічний розвиток приватної фірми, ефективність використання бюджетних коштів.

Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» охоплює всі аспекти управління фінансово-господарською діяльністю підприємств різних форм власності, здійснення фінансових операцій банківських та страхових установ: планування, формування фінансових ресурсів, їх розподілу та використання.

P71101-150858З метою покращення мотивації до навчання у студентів та опанування майбутньої професії у коледжі Сумського національного аграрного університету викладачі фінансових дисциплін щороку практикують виїзні заняття у фінансово-кредитних установах, де фахівці-практики пояснюють особливості функціонування організацій, розкривають їх організаційну структуру, розповідають про посадові обов'язки спеціалістів.

У листопаді 2017 року студентами спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» було відвідано Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації та Головне управління Державної казначейської служби України в Сумській області.

Студенти з захопленням слухали виступи працівників. За результатами проведеного після екскурсії опитування більшість студентів зрозуміли необхідність набуття запасу теоретичних знань та практичних навичок з фінансових дисциплін.

Автор – Скопова О.С.