Головна Новини Коледжанські досягнення

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Коледжанські досягнення PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
П'ятниця, 08 грудня 2017, 07:56

 DSC3932

Щорічно в стінах нашого коледжу проводиться тиждень обліково-фінансових та економічних дисциплін, який цього року припав на кінець листопада. Саме такими заходами, ми хочемо не лише перевірити знання студентів, а й дати можливість розкрити свій потенціал.

З впевненістю можна сказати, що наші студенти – активна молодь, яка проявляє себе в усіх сферах життя коледжу. Так, цього річ була проведена олімпіада зі статистики, в якій брали участь студенти 121 групи спеціальності «Облік і оподаткування».

Завдання олімпіади були направлені не лише на перевірку набутих теоретичних та практичних знань та навичок з даного предмету, а й на вміння логічно мислити, раціонально розподіляти час на виконання завдань.

Приємно визнати, що студенти відповідально віднеслился до підготовки до олімпіади, відповідно й проявили достатній та високий рівень знань.

В запеклій боротьбі перемогу отримала Неженець Влада, яка посіла перше місце. Друге місце з однаковою кількістю балів зайняли Каюк Надія та Чуйко Вікторія, третє – Шабалдас Олексій.

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіху в навчанні, нових перемог та звершень, бути активними та креативними!

О.П. Неженець

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.