Головна Новини І возвеличимо на диво, І розум наш, і наш язик... Т. Шевченко

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
І возвеличимо на диво, І розум наш, і наш язик... Т. Шевченко PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Понеділок, 05 лютого 2018, 12:44

 DSC4186

03 лютого 2018 року на базі Сумської спеціалізованої школи І – ІІІ ст. № 9 відбувся фінальний етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка. Дуже приємно, що наш коледж представляли відразу дві студентки – переможці обласного етапу Майборода Анжела та Бізюк Анастасія.

Вітали всіх присутніх директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробова В.П., член Національної спілки письменників України Вертіль О.В., представники Міністерства освіти і науки, Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти. Приєдналися до всіх і учні школи зі своїм чудовим музичним привітанням. Ніжні і глибокі слова про рідну мову, материнську любов, єдність народу, вірність Україні – слова Т. Шевченка, що надихали протягом століть і сьогодні актуальні для молоді.

Розумні, творчі, сповнені надії і перемог, в цей день учні та студенти уже на фінальному етапі писали есе, роздумували про Шевченка, переносили його образ у сьогоднішній день. Сподіваємося, що наші дівчата змогли підкорити своїм талантом і Всеукраїнське журі.

Вітаємо наших учасниць, бажаємо наснаги, креативності і творчих досягнень.

Останнє оновлення на Понеділок, 05 лютого 2018, 12:46
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.