13

09 лютого 2018 року у приміщенні Сумського окружного адміністративного суду відбувся День відкритих дверей, де зустрілися представники судочинства та студенти вищих навчальних закладів спеціальності «Право». Бесіда виявилася дуже змістовною та важливою як для майбутніх працівників юриспруденції. Коледж Сумського національного аграрного університету представляли студенти-першокурсники 411 та 412 груп.

Слухачі мали можливість отримати достовірну інформацію, зображену у формі відеоролика про створення, діяльність та розгляд справ адміністративного провадження. Яскраво висвітлено також порядок звернення громадян за допомогою наявних прикладів. Студенти могли отримати відповіді на свої запитання безпосередньо від професійного судді. Це сприяло зацікавленості у подальшому вивченні усіх деталей майбутньої професії юриста. Досить інформативною була екскурсія до архіву, канцелярії, а ще ознайомлення із деякою технічною базою державної установи.

Звичайно, це сформувало у студентів уявлення про практичні навички роботи юриста, адже саме вони творять зі звичайного працівника справді фахівця у своїй галузі. Висловлюємо вдячність Сумському окружному адміністративному суду за активну співпрацю, а також запрошення на даний пізнавальний захід.

Бізюк Анастасія, студентка 411 групи