Головна Новини Жодне майстерне слово не замінить живого споглядання

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Жодне майстерне слово не замінить живого споглядання PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Четвер, 15 лютого 2018, 14:07

Жодне майстерне слово не замінить живого споглядання

Для студентів-першокурсників коледжу 8 та 13 лютого 2018 року були проведені екскурсії до навчально-методичного центру Сумської служби надзвичайних ситуацій. Заходи відбулися в рамках вивчення дисципліни «Захист Вітчизни».

Екскурсія пройшла змістовно, у формі активного спілкування. Інструктор центру в ході своєї розповіді зробив основний акцент на те, що безпека людини в першу чергу залежить від її особистих дій, досвіду і знань. Студенти, використовуючи свої теоретичні знання, розробляли алгоритми дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Також, нашим студентам представилась можливість на практиці відпрацювати навички застосування засобів індивідуального захисту шкіри та органів дихання.

Такі екскурсії треба проводити! Вони сприяють більш ґрунтовному вивченню дисципліни, формуванню навичок прийняття рішень, виробленню умінь правильно і чітко діяти у різних ситуаціях.

Дякуємо за організацію та проведення екскурсії старшому інспектору відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Проценко Ігорю Володимировичу, викладачам коледжу Старинському О.М. та Носаль О.М.

Шаманаєва Дар'я, студентка 411 групи

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.