Друк
Перегляди: 1637

55

Традиційно щороку команда коледжу Сумського національного аграрного університету приймає участь у лижних змаганнях, які проходять у урочищі Токарі. Цього разу лижні перегони припали на 23 лютого та об'єднали у собі міські, обласні змагання та День здоров'я. На щастя, у цей зимовий день була чудова морозна, сонячна погода, яка сприяла гарному та бойовому настрою учасників змагань. Коледж представляли наступні студенти:

Серед викладачів участь у перегонах приймала завідуюча обліково-фінансовим відділенням Покутня Ніна Олексіївна, яка гідно представила коледж і посіла IV місце у міських змаганнях. Вітаємо її!

Боротьба була запекла. Та після проходження дистанції у 3 км, радісні емоції переповнювали. Настрій підвищився ще більше після оголошення результатів.

Студенти виклались на 100% і завдяки цьому зайняли І місце у спартакіаді м. Суми серед ВНЗ І-II рівня акредитації та отримали грамоти та кубок. Переможцем міських змагань серед юнаків став Виноградський Дмитро, який посів II місце, Поярков Максим – ІІІ місце, а серед дівчат – Різніченко Анна виборола ІІ місце.

Дуже дякуємо викладачам, які доклали багато зусиль, щоб досягти успіху та підтримували студентів протягом змагань: Старинському Олександру Миколайовичу, Васильєву Володимиру Іллічу, Покутній Ніні Олексіївні та Неженець Оксані Петрівні.

Вітаємо усіх учасників лижних змагань, бажаємо ніколи не сумніватися у своїх силах, покращувати свої результати та досягати вершин.

Влада Неженець, студентка 121 групи