IMG 5662 01 березня 2018 року студенти першого курсу відвідали Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка з метою кращого вивчення розділу предмету Захист Вітчизни «Дисциплінарний статут. Військова дисципліна».

Зрозуміло, що наочне ознайомлення із розпорядком дня ліцеїстів, організацією їх дисципліни, навчальним процесом, організацією фізичної підготовки та їх участю у позакласній діяльності дало можливість студентам коледжу краще зрозуміти суть військової дисципліни. Ще студенти побували і в ротах, і в їдальні, і в Білому залі, де проходить всім відомий Віденський бал кадетів.

Все побачене і почуте дуже вразило нашу студентську молодь. Одні із юнаків виявили бажання і себе спробувати у військовій справі, інші – побоювання, що не справляться із таким навантаженням. Але всі були задоволені навчальною екскурсією, новим матеріалом, який не знайдеш у підручниках.

Висловлюємо щиру подяку за проведену екскурсію Юрію Івановичу Свідлову, начальнику Державного ліцей-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка.