DSC4716

У рамках реалізації методичної проблеми коледжу на поточний навчальний рік 20.03.2018 у читальній залі викладачі Бутенко Л.Г., Єфременко О.А., Лук'яненко Л.М. Чортенко А.М. та студенти 421 групи презентували результати свого міждисциплінарного проекту у вигляді навчально-виховного заходу з елементами квесту «Мій рід – моє коріння».

Центральною темою зустрічі були питання: «З чого розпочати вивчення свого родоводу?» та «Як правильно збудувати своє родинне дерево?»

Тому всі присутні, перш за все, познайомилися з поняттям генеалогія, її правилами і закономірностями, принципами побудови родинного дерева, дізналися як створити власний сімейний генеалогічний сайт.

До уваги глядацької аудиторії були запропоновані майстер-класи студентів про пошукові бази даних в інтернеті, що допоможуть дослідити своє коріння, походження та географію розповсюдження свого прізвища. Із великою зацікавленістю учасники заходу ознайомилися з вже створеними в ході гурткової роботи родинними сайтами, розробленими студентами 421 групи.

Але найбільше вражень залишив по собі квест для студентів 411 групи, під час якого вони навчилися проводити опитування представників уявної родини, за результатами якого в підсумку намалювали родинне дерево.