Головна Новини Заключний етап огляду-конкурсу «Навчальна бухгалтерія»

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Заключний етап огляду-конкурсу «Навчальна бухгалтерія» PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Середа, 28 березня 2018, 14:38

 DSC4801

22 березня на базі НМЦ «Агроосвіта» відбувся заключний етап огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія», спеціальності 071 «Облік і оподаткування» серед аграрних технікумів і коледжів.

Своїм досвідом роботи в організації практичного навчання студентів, гурткової роботи, демонстрацією відеофільмів, презентаціями, участю у міжнародних конкурсах поділилися 6 аграрних коледжів-переможців другого регіонального етапу огляду-конкурсу.

Сумську область представляв наш коледж, а саме Покутня Н.О. та Гриценко В.Л. Фахова конкурсна комісія, розглянувши матеріали з організації роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» коледжу СНАУ присудила їй ІІІ місце. Дуже приємно, що наш навчальний заклад став переможцям у номінації «Інноваційні підходи в організації підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України».

Вітаємо Покутню Н.О., Гриценко В.Л. та всіх наших студентів, які долучилися до роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія». Бажаємо подальших успіхів, досягнень, креативних рішень будь-яких практичних завдань, а також щасливої долі в досягненні високого професійного рівня.

Останнє оновлення на Середа, 28 березня 2018, 14:43
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.