Друк
Перегляди: 1400

 DSC4801

22 березня на базі НМЦ «Агроосвіта» відбувся заключний етап огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія», спеціальності 071 «Облік і оподаткування» серед аграрних технікумів і коледжів.

Своїм досвідом роботи в організації практичного навчання студентів, гурткової роботи, демонстрацією відеофільмів, презентаціями, участю у міжнародних конкурсах поділилися 6 аграрних коледжів-переможців другого регіонального етапу огляду-конкурсу.

Сумську область представляв наш коледж, а саме Покутня Н.О. та Гриценко В.Л. Фахова конкурсна комісія, розглянувши матеріали з організації роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» коледжу СНАУ присудила їй ІІІ місце. Дуже приємно, що наш навчальний заклад став переможцям у номінації «Інноваційні підходи в організації підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України».

Вітаємо Покутню Н.О., Гриценко В.Л. та всіх наших студентів, які долучилися до роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія». Бажаємо подальших успіхів, досягнень, креативних рішень будь-яких практичних завдань, а також щасливої долі в досягненні високого професійного рівня.