DSC5014

27 березня 2018 року на базі нашого навчального закладу відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

На заході були присутні викладачі та студенти із 18 закладів вищої освіти І-ІІ р. а. Сумщини. Дуже приємно відзначити високий рівень підготовки студентів-учасників, їх мотивацію до участі в олімпіаді, бажання вибороти призове місце. Після проведення жеребкування учасники отримали завдання та індивідуальне місце за комп'ютером, і протягом двох годин виконували олімпіадні завдання.

Після перевірки конкурсних завдань було оголошено результати:

  • Теницький Олександр (Машинобудівний коледж СумДУ) І місце;
  • Гальмаков Владислав (Путивльський педагогічний коледж) ІІ місце;
  • Шкарупа Даніїл (Машинобудівний коледж СумДУ) ІІ місце;
  • Іщенко Крістіна (Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ) ІІІ місце;
  • Тарасенко Ігор (Політехнічний технікум КІ СумДУ) ІІІ місце;
  • Христославенко Катерина (Сумський будівельний коледж) ІІІ місце.

Грамотами та подяками директор коледжу Чортенко А.М. нагородив не тільки переможців конкурсу, а й всіх учасників. Хотілося подякувати за організацію та проведення олімпіади голову методичного об'єднання викладачів інформатики та математики Лобову В.В.

Щирі слова подяки висловлюємо членам комісії загальноосвітніх дисциплін коледжу, голові ЦК Єфременко О.А., а також всім педагогам, працівникам навчального закладу, що долучилися до проведення заходу.

Як справжні лідери проявили себе члени студентського самоврядування вони для студентів-учасників олімпіади провели заняття «Лайфхак для успішних». Було цікаво і креативно.

Хочеться відзначити, що подібні заходи залишаються в пам'яті учасників надовго, бо дають можливість розкрити свої здібності, отримати нову і корисну інформацію від інших, а також розширити коло друзів для творчого спілкування.

БІльше фото: переглянути