DSC5269

Популярною є думка сьогодні у нашому суспільстві, що молодь не вміє критично мислити, висловлювати свої думки, не читає книжок, художньої літератури, бо все замінив Інтернет.

Так, комп'ютерні технології відіграють важливу роль у житті не тільки молоді, а й цілого суспільства.

Але наші студенти вміють і люблять усне слово, художнє слово, самі пишуть вірші, захоплюються творчістю Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Багряного. І це чудово. Такими студентами ми пишаємося. Прикладом для всіх може бути студентка обліково-фінансового відділення Майборода Анжела. Вона учасниця всіх етапів мовно-літературного конкурсу студентської молоді ім. Тараса Шевченка уже протягом 3-х років

У цьому році вона посіла І місце на обласному етапі і стала учасницею VIII Міжнародного фінального етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.

І як результат натхненної праці Анжели – диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському рівні. Шалений успіх. Хотілося подякувати, в першу чергу батькам Анжели, які виховали таку обдаровану дитину, викладачам української мови і літератури: Генайтус О.В., яка ще на І курсі роздивилася зірочку поетичного слова, Лопатці К.М., яка на ІІ курсі поглибила і розкрила потенціал студентки, Лук'яненко Л.М., яка уже на ІІІ курсі завершила сходження зірочки на літературний п'єдестал.

Вітаємо Анжелу із перемогою, бажаємо творчості, наснаги, щасливої долі по життю і досягнення всіх мрій на найвищих щаблях.