IMG 20180412 150100

Студентські роки – це, без сумніву, найкращий період в житті кожної людини. Адже це чи не єдині «безтурботні» моменти, коли можна мріяти і здійснювати мрії, робити божевільні вчинки, знаходити нових друзів і навіть кохання. Це перший крок у доросле життя, це життя у гуртожитку, це багатогранність вмінь та інтересів.
Студентство – це суцільні веселощі, нові знайомства, відсутність сну та присутність невимушеного позитиву. На все життя запам'ятовуються участь у концертах, конференціях, конкурсах, змаганнях команд КВН та спортивних заходах. І студенти нашого коледжу не виняток.
12 квітня відбулася невеличка спортивна подія в нашому навчальному закладі, яка стала однією із сторінок студентського життя – перша товариська зустріч з волейболу між командами правового та обліково-фінансового відділень.
У залі було весело і гамірно під час розминки. Різнобарвні голоси, жарти, сміх змішувались із дзвінкими ударами м'яча. Пролунав свисток, команди вишикувались, щоб отримати останні настанови, згадати основні правила та положення гри. Після привітання капітани команд розставили своїх гравців на майданчику. За команду правового відділення грали студенти: Квітка Валерія (капітан) 421 гр., Сіренко Валерія 421 гр., Климетьєва Валерія 441 гр., Мяус Юрій 411 гр., Забіла Владислав та Осетров Руслан 421 гр. Команду обліково-фінансового відділення представляли: Бреус Єлізавета 121 гр., Маліч Маргарита 111 гр., Хоменко Карина 221 гр., Рябко Денис (*капітан) 231 гр., Головач Іван та Легуша Владислав 321 гр.
На першу партію юристи вийшли більш зібраними і згуртованими. І це зразу ж дало свої результати – рахунок невпинно ріс на користь команди. Всі докладали максимальних на прийомі м'яча, виконанні філігранного паса партнерам. І коли пролунав свисток, сповіщаючи про закінчення першої партії, на табло були цифри 25:16 на користь юристів.
Поразка в першій партії подіяла як холодний душ на гравців обліково-фінансового відділення. Вони більш підготовлені, більш треновані і ... програли! Команда переглянула своє ставлення до гри, до суперника. У другій партії гравці-фінансисти діяли більш зосереджено, більш точно. І сильні нападаючі удари Рябка Дениса та Головача Івана все частіше примушували суперника робити помилки. Юристи гідно чинили опір, «дістаючи», здавалось, безнадійні м'ячі, але цього разу більш майстерними виявились спортсмени обліково-фінансового відділення – 25:18 на їх користь.
На третю, вирішальну, партію команди виходили з наміром неодмінно перемогти. То одна, то друга команда вдало діяла і забивала м'яч супернику, отримуючи чергове залікове очко. Рахунок ріс поступово. Вперед виходила то одна, то друга команда. Але під кінець партії більш вдало діяли фінансисти і перемогли – 25:19.
Потім були привітання команд, щасливі посмішки від отриманого задоволення і багато хто з учасників висловив побажання проводити такі зустрічі частіше.
Неодмінно треба відмітити і суддів на лініях - це Левченко Микола 221 гр. та Муха Владислав 432 гр. А Максимук Владислав гр. 432. зафіксував найцікавіші моменти гри.