Друк
Перегляди: 1038

image

Саме такими словами хочеться привітати учасників обласного конкурсу знавців економічної теорії, що вже традиційно проходить щорічно у квітні. Конкурс проводиться у формі «брейн-рингу». Команда коледжу СНАУ була представлена студентами: Дмітрієвський Данііл - капітан команди; Полякова Єлизавета, Павленко Анжеліка, Майборода Анжела, Голубенко Аліна.

image11Гра проходила у три тури, кожен тур містив 12 запитань. З першого туру команда нашого коледжу «Діти Адама Сміта» зайняла лідерські позиції, набравши 12 балів із 12 можливих. Відповіді юних знавців відрізнялися високим рівнем узагальнень, логіки, абстракції, аргументованості, що вказує на наявність практичності та креативності розуму. Відрадно те, що команда проявила і гарні знання, і бійцівські якості, а головне – командний дух. Кожен працював під девізом: «Один за всіх і всі за одного», беручи колективну відповідальність і сміливість у прийнятті рішення щодо правильної відповіді. Питання обговорювались, але час для роздумів використали раціонально, гра команди відзначалась стабільністю й впевненістю. В результаті із 36 запропонованих питань команда дала правильні відповіді на 34 питання й посіла почесне І місце. Друге місце посіла команда Машинобудівного коледжу СумДУ з результатом 30 балів і ІІІ місце – команда Будівельного коледжу (25 балів).

Хочеться побажати нашим переможцям, щоб не згасли в бездіяльності, інертності, а й надалі проявляли активність та ініціативність, приносячи коледжу нові перемоги на змаганнях інтелектуалів обласного та республіканського рівня.

А.М. Самойленко, викладач економічних дисциплін