Головна Новини Проблеми водних ресурсів у XXI столітті

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Проблеми водних ресурсів у XXI столітті PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
П'ятниця, 27 квітня 2018, 08:04

IMG-fbe550e7401d14e4553d59836ede1ad6-V

11 квітня 2018 року 211-311 групи обліково-фінансового відділення відвідали Обласну наукову бібліотеку імені Надії Крупської м.Суми. Студенти були запрошені до обговорення теми «Проблеми водних ресурсів у XXI столітті». Ця зустріч була проведена у вигляді переговорів за «круглим» столом. До дискусії були запрошені: завідувач лабораторією моніторингу вод та ґрунтів обласного управління водних ресурсів Ярошенко Олена Леонідівна та начальник відділу іхтіології та регулювання рибальства Управління державного агентства рибного господарства в Сумській області Підопригора Віталій Олександрович.

Студентам пощастило дізнатись багато цікавого, особливо актуальною була тема сучасного стану, проблем й перспектив водних ресурсів, а також екологічні проблеми водного господарства України. А ще було обговорено одну з найважливіших та найболючіших тем – діяльність людини та її влив на водні ресурси країни. Студенти груп мали змогу поставити запитання, які їх цікавили, та отримати на них відповіді.

Працівники бібліотеки були дуже задоволені поведінкою, обізнаністю та цікавістю студентів, а також з радістю запросили їх до наступних обговорень та дискусійних столів.

Макаренко Валентина, студентка 311 групи

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.