DSC 7003

24 квітня студенти обліково-фінансового та правового відділення відвідали місто Харків. Викладачі Вернидуб Г.О., Лопатка К.М. та Шабалдас Т.М. допомогли організувати цікаву та незабутню екскурсію містом.

Першим пунктом подорожі став Харківський планетарій імені Юрія Гагаріна, де ми, студенти, почули розповідь про перші уявлення людей про космос, історію розвитку космонавтики та роздивитися уфологічну експозицію. У головному зоряному залі планетарію ми стали учасниками вражаючого шоу, коли на повнокупольному екрані дивилися науково-популярний фільм про планети, зірки та сузір'я сонячної системи.

Наступна зупинка – кондитерська фабрика «Престиж». Технологія приготування зефіру, дегустація, майстер-клас з приготування шоколадних цукерок, розпис шоколадних фігур – смачно, весело, щиро та з солодкими подарунками...

Завершальний етап подорожі – Еко-парк Фельдмана. Величезна упорядкована територія, доглянуті тварини, яких можна навіть пригостити ласощами – все це вражає. Позитивні емоції та розмаїття вражень від відпочинку на свіжому повітрі.

Довга дорога додому була досить важкою, але заїжджали до Сум, співаючи гімн України, з надією на майбутні цікаві подорожі.

 

P.S. Враження студентів:

  • «Мене дуже вразила щирість та доброзичливість працівників фабрики зефіру...»
  • «Поїздка була надзвичайною...тварини неймовірні...»
  • «Поїздка була супер. Сподобався еко-парк і зефірна фабрика. Вражень - купа».
  • «Особливо сподобався куполоподібний екран, на якому демонстрували відео про чорні дири та планети».

Вечорка Юлія, студентка 412 групи