31964114 168925057104831 1645013456945938432 n

Гори ... На них неможливо надивитися без захвату. Вони починаються тут, під самісінькими ногами, з невеличких кущиків, а закінчуються вже могутніми смереками, які здіймаються до білосніжних хмарин, і гори відразу набувають пронизливого сизо-голубого кольору ...

На травневих святах студенти I, III-х курсів правового відділення мали можливість відвідати Прикарпаття. Протягом чотирьох днів студенти насолоджувалися дивовижними пейзажами, куштували традиційні страви та відвідували культурно-історичні пам'ятки Гуцульщини.

Гуцульська столиця - Верховина (Жаб'є) пишається великою кількістю різноманітних музеїв. Студенти разом із викладачами мали можливість відвідати декілька з них, такі як: Музей вишиванки, Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків» та Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Трембіта, цимбали, колісна ліра, різноманітні сопілки та унікальна колекція скрипок – це далеко не повний перелік рідкісних музейних експонатів.

Всі отримали неймовірні враження від поїздки до найбільшого гірськолижного курорту в Івано-Франківській області – Буковель. Ми змогли насолодитися красою чарівних пейзажів, сходити в незабутній похід гірськими маршрутами, а також побачити панораму навколишньої місцевості при підйомі на канатній дорозі.

В останній день подорожі ми відвідали Яремче – мальовниче містечко Прикарпаття, яке вирізняється красою своїх водоспадів.

Перед від'їздом до рідного міста Суми студенти разом із викладачами вирішили започаткувати традицію: з кожної поїздки привозити деревце, щоб висадити його на території коледжу. Маємо надію, що до неї долучаться й інші студенти та викладачі нашого навчального закладу.

Отож, у світі існує безліч розваг та забав, але єднання з природою приносить нам одне з найбільших задоволень. Можливість побувати на вершині горі, побачити невимовні пейзажі, вдихнути чисте повітря карпатських гір – це прекрасний спосіб відновлення душевної рівноваги, отримання заряду позитиву та енергії.

Хочеться подякувати Безрук Людмилі Анатоліївні за надану можливість мандрувати дивовижними місцями України та сподіваємося, що на цьому наші подорожі не закінчаться!

Студенти 431 групи,

Полякова Єлізавета, Носок Софія, Горбунова Єлізавета