DSC5742 27 квітня Майборода Анжела, студентка 131 групи нашого коледжу, представила навчальний заклад у традиційному щорічному регіональному конкурсі «Студент року – 2018», що відбувся на базі Охтирського коледжу СНАУ.

Цей конкурс щовесни збирає найрозумнішу, креативну, талановиту молодь аграрних закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Сумської та Чернігівської областей. Шестеро студентів з Путивля, Глухова, Ромнів, Сум, Охтирки та Малого Висторопу змагалися в цьому році за звання "кращого студента."

Призер третього етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., активний учасник обласного конкурсу знавців економічної теорії, переможець відбіркового туру ІТ-Олімпіади ІТ- Universe, староста групи та староста гуртожитку Майборода Анжела виборола в конкурсі ІІ місце та переконала журі, що її життя – це постійний рух вперед.

Великий творчий потенціал Анжели визнало не тільки журі конкурсу, а й інші учасники та глядачі. Вона продемонструвала ораторські здібності, декламуючи власні вірші, присвячені Україні, подіям на Сході та бухгалтерії.

Вітаємо нашу «Зірочку»!

Анжело! Нехай збуваються твої мрії та досягаються поставлені цілі, а ця перемога стане черговою сходинкою в житті! Нових перемог на твоєму життєвому шляху!