IMG 2315

6-8 червня відбувся ХХ ювілейний зліт лідерів аграрної освіти в якому взяло участь близько 200 кращих студентів з різних куточків України. На даний зліт мали можливість потрапити іменні стипендіати та лідери агроосвіти.

Наш навчальний заклад представила губернаторський стипендіат Сумської ОДА, студентка 3 курсу обліково-фінансового відділення Мацак Дар'я. Даний захід привітно приймало місто Умань, Черкаської області. Це місто славиться знаменитим на всю країну дендрологічним парком «Софіївка», його називають одним з семи чудес України. Він дійсно вражає своєю красою та неймовірними пейзажами. Саме на території цього парку відбулось офіційне відкриття ХХ зльоту. Делегація кожного міста представила свою команду яку вітав Уманський університет садівництва.

Концертна програма була дуже насиченою, та й самі три дні були наповнені різноманітними заходами, екскурсіями та вечірками. Родзинкою зльоту стали агрополітичні дебати від німецьких аграріїв, в яких студентка Сумського НАУ посіла ІІ місце. 8 червня кожен учасник в одній із дев'яти номінацій мав можливість захистити свою роботу. Кращі конкурсанти отримали відзнаки і приємний подарунок. В число цих студентів ввійшла і студентка нашого коледжу.

Ми з впевненістю можемо сказати, що ці студенти змінять майбутнє нашої країни! Тож бажаємо нашій випускниці подальших успіхів, сподіваємось ця поїздка стала для неї досвідом і сприятиме її подальшому розвитку.