IMG-f0a1ea566e60841dd6603b6556613ea9-V

20 вересня 2018 року на базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н. К. Крупської відбувся круглий стіл для студентів правового відділення III-IV курсів з актуальних питань та проблем розвитку аграрного права в сучасних умовах.

До обговорення були запрошені спеціалісти-практики Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області, правознавці Департаменту агропромислового розвитку, науковці Сумського НАУ та викладачі Коледжу СНАУ.

Про актуальність заходу свідчать теми, які обговорювалися протягом двох годин. На конференції висвітлювалися теоретичні питання з аграрного права, а також представлений практичний досвід роботи у цій галузі. За цей час студенти ознайомилися із законодавчими проблемами регулювання аграрних правовідносин. Учасники даного заходу мали можливість обговорити болюче питання для багатьох українців – мораторій на землю. Не менш гострі дебати викликало питання створення сімейного фермерського господарства. Паралельно кожен учасник круглого столу міг поставити запитання, які виникали в процесі обговорення, і одразу отримати розгорнуту відповідь на них.

У результаті спілкування виникла жвава дискусія, яка, сподіваємося, стане поштовхом для подальшого вивчення питань аграрного права. За підсумками круглого столу учасники отримали актуальну інформацію щодо проблем, які стоять перед аграрним правом, а отже й Україною загалом.

Звичайно, що охопити всю проблематику аграрної сфери з боку правового регулювання за одну зустріч неможливо, тому рефлексія та обговорення проблем безпосередньо відбудеться у стінах навчального закладу.

Студенти 441 групи:

Дмітрєвський Д.О.

Полякова Є.В.