Головна Новини Новели законодавства від юриста-практика

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Новели законодавства від юриста-практика PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 07:51

image1 У рамках проведення Тижня правових знань на Сумщині, приуроченого до Дня юриста України, відбулась зустріч зі старшим державним виконавцем Головного територіального управління юстиції у Сумській області Вікторією Кошеленко та студентами 4 курсу коледжу СНАУ. Майбутні юристи дізнались про загальний порядок проведення виконавчих дій у виконавчому провадженні, наочно ознайомились з системою електронних торгів «СЕТАМ», автоматизованою системою виконавчого провадження. Можливість стати учасниками електронних торгів та придбати майно для себе приємно здивувала і порадувала молодих людей.

В ході обговорення студенти ставили запитання та цікавилися деталями роботи державних виконавців, зокрема скільки часу витрачає працівник на одне виконавче провадження, скільки, взагалі, виконавчих проваджень перебуває на виконанні в однієї особи, за яким принципом виконавчі провадження розподіляються та інші.

Випускники уважно слухали, щоб не пропустити найменшу деталь і тепер точно знають, що професія державного виконавця не лише цікава, а й складна та відповідальна.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.