IMG 20181016 115656 196

11 жовтня 2018 року студенти IV курсу правового відділення з нагоди Тижня права відвідали навчальне судове засідання з цивільного процесу. Його моделювання відбувалося в залі судового засідання Сумського НАУ за участі кандидата юридичних наук, доцента кафедри правосуддя Бойка В.Б.

Предметом судового розгляду став цивільний спір між двома органами місцевого самоврядування, приватною фірмою – з однієї сторони та фізичною особою – з іншої.

Студенти Сумського НАУ мали можливість відчути себе справжніми правниками та вжитися в ролі суддів, адвокатів, сторін по справі та їх представників. У ході засідання учасники проявили відмінні знання щодо ведення та організації судового засідання, трималися на професійному рівні в обраних ролях, активно відстоювали свої позиції та змогли наповнити судове засідання непередбачуваними моментами, що дало змогу відчути реальність дійства.

Щиро дякуємо декану юридичного факультету Запарі С.І. за надану можливість бути присутніми на черговому модельному судовому засіданні, адже вкотре переконуємося, що теоретичні знання, здобуті в коледжі, мають практичне втілення не тільки під час подібних заходів, а й у буденному житті.

Студенти 441 групи правового відділення

Д. Дмітрєвський, Є. Полякова