Головна Новини Дебатували!

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Дебатували! PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
П'ятниця, 19 жовтня 2018, 08:17

 DSC8314

12 жовтня студенти та викладачі правового відділення Коледжу (Роговенко О.В. , Березовська В., Кривоконь Б., Безрук Л.А., Дмітрєвський Д., Забіла В.) приймали участь у дебатному турнірі з політичних реформ.

Дебатували на тему «Запровадження квоти молоді у виборчих списках партій» за форматом Карла Поппера. Команди були поділені на «Уряд» і «Опозицію» і кожна намагалася переконати у своїй правоті членів журі та аудиторію.

«Дебатую вже не перший рік. І кожного разу, для мене, це не тільки нагода подивитися на проблему з різних сторін, а й можливість вчитися правильно аргументувати свою позицію, адже для нас, як майбутніх юристів це надзвичайно важливо» - Валерія Березовська.

«Сподіваюся, що дебати стануть тим інструментом, який допоможе відкрити політичну дискусію серед студентської молоді та залучити її до виборчого процесу, усвідомити свою роль у розбудові держави» - Богдана Кривоконь.

Хочеться подякувати адміністрації Коледжу та ВГІ «Активна Громада» в м. Суми за допомогу в організації та проведенні дебатів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.