image1 1

8 листопада 2018 року для студентів-першокурсників нашого коледжу гостинно відкрила свої двері Клініка дружня до молоді.

Принципи роботи КДМ суттєво відрізняються від інших закладів охорони здоров'я.

Тут панує особлива атмосфера...Доброзичливий персонал. На стендах багато інформаційних матеріалів для молоді. Немає черг, і можна самому обирати необхідного лікаря-фахівця, прийти на прийом без батьків та проконсультуватися. Тут не будуть читати нотацій, а допоможуть розібратися в ситуації.

Для молоді характерне прагнення до ризику, до всього нового та невідомого, у тому числі й до експериментів з наркотиками, алкоголем, раннім початком статевих стосунків. Все це негативно впливає на здоров'я та викликає низку проблем.

Головна мета КДМ, щоб підлітки не залишалися з проблемою наодинці, не вирішували її на вулиці, не читали в інтернеті, не займалися самолікуванням, а мали змогу звернутися до кваліфікованих фахівців: лікарів, психологів і отримати допомогу.

До послуг підлітків безкоштовна, кваліфікована консультація гінеколога, дерматовенеролога, уролога та психолога.

Запам'ятайте, якщо виникла проблема, то її треба обов'язково розв'язувати, особливо, якщо це стосується здоров'я!

Можна записатися до спеціаліста Клініки дружньої до молоді за телефоном 661-898, 0951948949 на зручний для вас час. Вас чекають за адресою: вул.Івана Сірка, 3