IMG 20181120 115912 HDR 20 листопада в коледжі Сумського національного аграрного університету відбулася конференція зі студентами четвертого курсу правового відділення, на тему: "Кредитування фізичних та юридичних осіб".

Метою конференції було підвищення обізнаності студентів в банківських правовідносинах у призмі Банк, який виступає кредитором з однієї сторони, та фізичними, юридичними особами, якими виступають боржники – клієнти банку з іншої сторони.

Кожна група студентів, що складалася з двох чоловік досліджувала окремо вузький вектор банківської діяльності. Для прикладу, розглядалися такі теми:

· поняття та призначання кредиту;

· форма, види, характеристика кредиту;

· плюси та мінуси кредитування;

· огляд–аналіз пропозицій банків України з питань кредитування як фізичних, так і юридичних осіб.

При розгляді плюсів та мінусів кредитування, за еталон бралися найбільш популярні види кредитів серед українців, а саме:

· банківський кредит

· споживчий кредит

· іпотечний кредит

· автокредит

· експрес кредит

У результаті розкриття тем дослідницьких робіт, формувався загальний погляд на банківську систему України, банківські правовідносини, а також давалася відповідь на доволі гостре питання: "Чи безпечно в реаліях сьогодення користуватися кредиторськими послугами банків?".

Думок з приводу даного питання було багато, але значно переважала думка про те, що доцільність кредитування залежить в переважній більшості від умов, на яких банк готовий надати кредитні послуги.

"Головна ціль, яка ставилася перед учасниками конференції – це підвищення обізнаності студентів з дисципліни Банківське право, а також допомога у формуванні індивідуальної, підкріпленої аргументами позиції "За" або "Проти", стосовно доцільності кредитування" – говорить викладач правових дисциплін, організатор конференції, Шуляк І.В.

Студент 441 групи

Дмітрєвський Д.О.