IMG-cb8578fc9cf4e1e3a736cd2dd46364c7-V «Це страшний сон. Ти і воюєш, і не воюєш.

Тобі не хочеться жити.Тобі не вистачає адреналіну»

14 листопада 2018 року на базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н. К. Крупської студенти IV курсу правового відділення Коледжу Сумського НАУ та викладач Бутенко Л. Г. мали змогу переглянути фільм Аліни Горлової «Явних проявів немає», який було відзначено на Міжнародному кінофестивалі документального кіно «DOK Leipzig» нагородою за видатну східноєвропейську картину. Фільм молодої української режисерки, який презентували у Червонограді під відкритим небом, підіймає дуже важливу тему, яка, на жаль, є актуальною для українського сьогодення.

«Явних проявів немає» – драматична історія жінки, що повертається з війни. Серед бесід із психологами, боротьби з посттравматичним синдромом та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Цей документальний фільм показує її шлях від початку реабілітації до повернення на роботу. Ця стрічка про те, що залишається за лаштунками героїчних відео про наших воїнів в Україні, про те, з чим вони змушені стикатися сам на сам у мирному житті й де закінчується війна? Фільм є продовженням історії Оксани Якубів, героїні документального фільму «Невидимий батальйон» та знятий за підтримки Міжнародної організації «Жінки ООН».

Студенти після перегляду фільму висловлювали свої думки та враження, обговорювали важливість реабілітації, а також говорили про те, з якими проблемами стикаються військові, повертаючись до мирного життя.

Дякуємо Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці за надану можливість!

Студентки 441 групи

Овсюченко Світлана, Семененко Поліна