Головна Новини Отримуємо практичні знання

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Отримуємо практичні знання PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Середа, 28 листопада 2018, 09:01

IMG 1794 В рамках навчальної практики зі спеціальності для студентів третього курсу правового відділення було проведено виїзні практичні заняття в установах міста.

Під час візиту до Центру надання адміністративних послуг м. Суми студенти-правники ознайомилися з напрямами діяльності відділів ЦНАПу. Далі студенти мали можливість відвідати відділи установи та задати питання фахівцям.

Наступною інстанцією був Сумський міський центр зайнятості. Студентами разом з фахівцями було досліджено питання безробіття, працевлаштування населення, а також представили платформу test.myprofession.com.ua за допомогою якої можна визначити схильності до тих чи інших категорій професій, дізнатися сильні психологічні сторони та якості; пройти тест на IQ. Це дуже зацікавило студентів!

Далі навчальна практика продовжилась в Апеляційному суді Сумської області. Третьокурсники були присутні при розгляді судових справ по майновим та земельним питанням. Візит до даної установи був дуже продуктивним, адже студентам було висвітлено роботу як суддів так і адвокатів, судових розпорядників. А це корисний досвід для майбутніх правників.

І фінальною інстанцією стало Головне територіальне управління юстиції у Сумській області. Відбувся круглий стіл, де було обговорено багато тем: щоденна робота фахівців юстиції по захисту прав людини; новації у форматі надання послуг; напрями і значення просвітницького проекту «Я Маю Право!», який торкається безпосередньо й студентів.

Робота державних виконавців і відділу нотаріату, як здійснюється реєстрація нормативно-правових актів – студентам все було цікавим, адже це їхня майбутня професія. Особливу увагу приділили судовій реформі, однією із складових якої є реформування органів примусового виконання рішень.

Багато запитань виникло у студентів, коли вони побували в сучасному офісі «OPEN SPACЕ» і побачили, скільки нового і сучасного є в стилі роботи органів юстиції.

При захисті навчальної практики студенти ділилися корисною інформацією, розробили практичні матеріали, висловлювалися з тих чи інших питань, демонстрували презентації.

Викладач правових дисциплін Бісік С.Г.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.