IMG 7605

Майже 50 років працює на Сумщині відомий письменник, журналіст, дослідник, член Національної спілки журналістів та письменників України, автора понад 30 художніх та публіцистичних книг, лауреат кількох престижних літературних і журналістських премій Петро Андрійович Нестеренко.

Студенти та викладачі коледжу були запрошені на презентацію його нової книги «Джерела натхнення», яка являє собою збірку з 8 нарисів про відомих мистецьких особистостей Сумщини. Серед них: Тетяна Фінашко, Євгенія Серебрякова, Леонід Матвієнко, Олег Прокопчук, Валерій Козупиця, Олександр Вертіль, Микола Мошик та інші.

1 лютого, напередодні 75-річчя автора, зустріч відбувалася у Сумській обласній філармонії. Студенти 1 курсу обліково-фінансового відділення разом з викладачем української мови та літератури Генайтус О.В. та викладачем економічних дисциплін Неженець О.П. із задоволенням переглянули концертну програму з героями книги «Джерела натхнення», яка супроводжувала презентацію. Лунало безліч привітань та побажань.

Наприкінці вечора нашим студентам вдалося особисто поспілкуватися з Петром Андрійовичем та, на згадку, отримати збірки з його автографом.

5 лютого відбулася ще одна творча зустріч з Петром Нестеренком під назвою «У серці своєму слово рідне, материнське» у Сумській обласній науковій універсальній бібліотеці. Студенти 131 групи спеціальності «Облік і оподаткування» були присутні на зустрічі, яка пройшла у теплій, святковій атмосфері та зібрала друзів автора, його рідних та поціновувачів творчості.

Тож, побажаємо Петру Андрійовичу Нестеренку міцного здоров'я, творчої наснаги, довгих років щасливого життя.

Оксана Неженець