Головна Новини Презентація книги «Джерела натхнення»

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Презентація книги «Джерела натхнення» PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
П'ятниця, 08 лютого 2019, 14:15

IMG 7605

Майже 50 років працює на Сумщині відомий письменник, журналіст, дослідник, член Національної спілки журналістів та письменників України, автора понад 30 художніх та публіцистичних книг, лауреат кількох престижних літературних і журналістських премій Петро Андрійович Нестеренко.

Студенти та викладачі коледжу були запрошені на презентацію його нової книги «Джерела натхнення», яка являє собою збірку з 8 нарисів про відомих мистецьких особистостей Сумщини. Серед них: Тетяна Фінашко, Євгенія Серебрякова, Леонід Матвієнко, Олег Прокопчук, Валерій Козупиця, Олександр Вертіль, Микола Мошик та інші.

1 лютого, напередодні 75-річчя автора, зустріч відбувалася у Сумській обласній філармонії. Студенти 1 курсу обліково-фінансового відділення разом з викладачем української мови та літератури Генайтус О.В. та викладачем економічних дисциплін Неженець О.П. із задоволенням переглянули концертну програму з героями книги «Джерела натхнення», яка супроводжувала презентацію. Лунало безліч привітань та побажань.

Наприкінці вечора нашим студентам вдалося особисто поспілкуватися з Петром Андрійовичем та, на згадку, отримати збірки з його автографом.

5 лютого відбулася ще одна творча зустріч з Петром Нестеренком під назвою «У серці своєму слово рідне, материнське» у Сумській обласній науковій універсальній бібліотеці. Студенти 131 групи спеціальності «Облік і оподаткування» були присутні на зустрічі, яка пройшла у теплій, святковій атмосфері та зібрала друзів автора, його рідних та поціновувачів творчості.

Тож, побажаємо Петру Андрійовичу Нестеренку міцного здоров'я, творчої наснаги, довгих років щасливого життя.

Оксана Неженець

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.