DSC0093

13 лютого 2019 року відбулася конференція студентів коледжу, на якій делегати від навчальних груп шляхом таємного голосування обирали голову Студентської ради. Кандидати на посаду очільника студентського самоврядування представили свої програми, продемонструвавши ораторські здібності, уміння тримати увагу аудиторії, дотепно та влучно відповідати на запитання слухачів.

Лічильна комісія оприлюднила результати волевиявлення делегатів на користь двох студентів Забіли Владислава (431 група) та Скопова Станіслава (211 група), які набрали однакову кількість голосів. На студентській конференції було прийняте рішення про проведення другого туру виборів на посаду голови Студентської ради, який призначено на 20 лютого 2019 року.

Запрошуємо Вас, шановні студенти нашого коледжу, віддати свій голос 20.02.2019 за того, хто на Вашу думку, спроможний активізувати студентську діяльність у навчальному закладі та згуртувати навколо інтересів студентства молодь. Процес голосування триватиме з 9:00 до 14:00 години в актовому залі коледжу. Йдучи на вибори, не забудьте взяти з собою паспорт або студентський квиток.

Пропонуємо переглянути коротеньку інформацію про кандидатів:

 DSC0129Я, Забіла Владислав, студент третього курсу правового відділення, подаючи заяву на посаду голови Студентської ради коледжу, ставлю за мету продовження розвитку студентського самоврядування та залучення ще більшої кількості студентів до співпраці у його відділах. Важливим вважаю аспект, що для прийняття рішень, котрі стосуються студентства загалом повинні долучатися усі студенти, які мають свою думку щодо певного питання, та пропозиції щодо вирішення проблем. Найважливішою для мене є довіра, і я буду робити все, щоб не втратити довіру тих, хто мене підтримав. Найголовніша моя обіцянка – це максимальне виконання завдань, які переді мною поставить студентство.

Маю досвід роботи у більшості сфер діяльності самоврядування. Постійно беру участь у конференціях, дебатах, брейн-рингах, спортивних змаганнях на рівні коледжу та міста.

Планую на посаді голови Студентської ради:

1) Відновлення авторитету органів студентського самоврядування.

2) Заохочення студентів до участі у брейн-рингах, дебатних турнірах, інтелектуальних конкурсах, спортивних заходах між відділеннями.

3) Підтримку ініціатив студентів (наукова діяльність, творчі ідеї).

4) Впровадження неформальної освіти (тренінги, зустрічі з фахівцями), школи лідерства з метою виявлення здібностей студентів.

5) Співпрацю з адміністрацією коледжу у вирішенні проблемних питань студентства.

Проголосувавши за мене, ми разом зможемо створити нову, надійну команду, яка втілить прогресивні погляди студентської молоді у нашому навчальному закладі.

 

 DSC8454Я, Скопов Станіслав, студент першого курсу обліково-фінансового відділення, подаючи заяву на посаду голови Студентської ради коледжу, маю на меті згуртувати студентів обох відділень щодо покращення умов навчання у коледжі та урізноманітнення дозвілля. Вважаю командну роботу соціально активної молоді прогресивною.

Веду здоровий спосіб життя, займаюсь спортом (вільною боротьбою та боді білдінгом). Беру активну участь у житті рідного міста (неодноразово був волонтером на Sumy exereme style) та коледжу (брав участь у велопробізі, спортивних змагання з футболу, волейболу, баскетболу на рівні міста та художній самодіяльності).

Планую на посаді голови Студентської ради:

1) Ініціювати актуальні грантові можливості студентів (пошук програм та участь у них).

2) Клопотати перед адміністрацією коледжу про створення на території навчального закладу велопарковки та встановлення в фойє головного корпусу снекового апарату з продажу запакованих продуктів харчування, зберігання яких не потребує охолодження; про перенесення початку занять на 9:00 ранку.

3) Мотивувати студентів до участі у культурно-масових заходах («Таємний друг», «Зіркова парочка», «Містер та міс коледжу», «Хто зверху», «Вечір кіно»).

4) Заохочувати волонтерську діяльність: збільшення акцій допомоги дитячим будинкам, онкохворим дітям.

5) Проводити для абітурієнтів заходи щодо їх інформованості про обрану майбутню професію.

6) Залучати до роботи з активом самоврядування психолога з метою проведення тренінгів щодо того, як стати успішним, правильно організувати розподіл робочого часу, розвивати лідерські якості.

7) Налагодити зв'язки зі студентським самоврядуванням інших навчальних закладів м. Суми з метою обміну досвідом.

Голосуйте за мене, якщо моя програма здається Вам змістовною та корисною!