Друк
Перегляди: 855

IMG 20190305 084537 623

21 січня студенти правового відділення Коледжу (Семененко П., Носок С. , Березовська В., Дмітрєвський Д., Овсюченко С., Кирюшко В.) приймали участь у дебатному турнірі.

Дебатували на тему «Медіація: регулювання спор за участі судді» за форматом Карла Поппера. Команди були поділені на «Уряд» і «Опозицію» і кожна намагалася переконати у своїй правоті членів журі та аудиторію.

«Дебатую вже не перший рік. І кожного разу, для мене, це не тільки нагода подивитися на проблему з різних сторін, а й можливість вчитися правильно аргументувати свою позицію, адже для нас, як майбутніх юристів це надзвичайно важливо» - Валерія Березовська.

Справедливо буде також зауважити, що проведені дебати мали на меті не змусити опонентів прийняти чиюсь позицію, а надати можливість обмінятися думками й ідеями. В свою чергу, учасники заходу отримали нагоду розвинути вміння дискутувати, опанувати та послідовно висловлювати аргументи, концентруватися на суті проблеми і відстоювати свою точку зору

Хочеться подякувати адміністрації Коледжу та ВГІ «Активна Громада» в м. Суми за допомогу в організації та проведенні дебатів.