FB IMG 1551768056832 4 березня в рамках дисципліни «Організація юридичної служби в суспільному виробництві», студентами IV курсу правового відділення було охоплено один із напрямків роботи юрисконсульта ­– консультативна діяльність з правових питань, які виникають на підприємствах.

В ході консультаційної діяльності, студенти презентували два окремих віртуальних підприємства: товариство з обмеженою відповідальністю «Rotterdam+» та товариство з обмеженою відповідальністю «Kasper». Кожне підприємство спеціалізувалося на окремому виді діяльності. ТОВ «Rotterdam+» займалося поставкою вугілля на підприємства України, а ТОВ «Kasper» займалося виконанням будівельних робіт.

В ході юридичної консультації працівники підприємств зверталися до юрисконсультів з різноманітними питаннями, які виникають у процесі трудової діяльності. Зокрема питання стосувалися надання соціальних відпусток працівникам, оплати праці, праці жінок, надурочних робіт тощо.

Хочеться й надалі проводити практичні заняття в подібному форматі в рамках вивчення правових дисципліни. Висловлюємо подяку викладачу правових дисциплін Бісік Світлані Гаврилівні за організацію подібних заходів, оскільки проведення таких практичних занять сприяє закріпленню теоретичних знань на практиці.