Головна Новини Юрист консультує

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Юрист консультує PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Середа, 06 березня 2019, 09:33

FB IMG 1551768056832 4 березня в рамках дисципліни «Організація юридичної служби в суспільному виробництві», студентами IV курсу правового відділення було охоплено один із напрямків роботи юрисконсульта ­– консультативна діяльність з правових питань, які виникають на підприємствах.

В ході консультаційної діяльності, студенти презентували два окремих віртуальних підприємства: товариство з обмеженою відповідальністю «Rotterdam+» та товариство з обмеженою відповідальністю «Kasper». Кожне підприємство спеціалізувалося на окремому виді діяльності. ТОВ «Rotterdam+» займалося поставкою вугілля на підприємства України, а ТОВ «Kasper» займалося виконанням будівельних робіт.

В ході юридичної консультації працівники підприємств зверталися до юрисконсультів з різноманітними питаннями, які виникають у процесі трудової діяльності. Зокрема питання стосувалися надання соціальних відпусток працівникам, оплати праці, праці жінок, надурочних робіт тощо.

Хочеться й надалі проводити практичні заняття в подібному форматі в рамках вивчення правових дисципліни. Висловлюємо подяку викладачу правових дисциплін Бісік Світлані Гаврилівні за організацію подібних заходів, оскільки проведення таких практичних занять сприяє закріпленню теоретичних знань на практиці.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.