DSC0218

У межах проведення Шевченківських днів у читальній залі коледжу

12 березня 2019 року було організовано літературно-мистецьку вітальню «Троянди Шевченкової любові», присвячену 205-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Захід відбувся завдяки тісній і плідній співпраці зав.бібліотеки Лахіної Л.О. і вчителя української мови та літератури Генайтус О.В..

Активними учасниками та глядачами стали студенти 411 та 412 груп. Зав. бібліотеки Лахіна Л.О. привітала всіх у читальній залі та познайомила з метою зустрічі, наголосивши, що про коханих жінок Т.Шевченка мало хто знає. А вони зіграли кожна свою роль у його короткому, але такому творчо насиченому житті.

Ведучі Мойсенко Ю. (411 гр.) та Першин Є. (411 гр.) цікаво розповіли про Оксану Коваленко – перше кохання поета, Ганну Закревську, Варвару Репніну, Ликеру Полусмакову. Студенти Великодна В. (411 гр.), Сухоруков І. (411 гр.), Добродумов О. (412 гр.) та Шевченко В.(412 гр.) виразно прочитали напам'ять поезії, присвячені цим жінкам.

Надзвичайну цікавість у студентів викликав відеоролик «Жіночі портрети Т.Шевченка», де прозвучала пісня на слова Т.Шевченка «Зоре моя, вечірняя...» у сучасній інтерпретації та були показані репродукції жіночих портретів.

Студенти мали можливість побачити портрети тих жінок, про яких розповідалося, завдяки вдало створеній презентації, яка супроводжувала весь захід.

Із великою увагою слухали присутні студентів Круподер К. (411 гр.) та Шевченка В. (412 гр.) , які зачитали власні твори-рефлексії «Т.Шевченко. 205 років поспіль».

Особливе захоплення викликав виступ Луговик Ю.(221 гр.) , яка виконала пісню на слова Т.Шевченка «По діброві вітер виє...»

Затамувавши подих,слухали присутні виступ Макаренко В.(321 гр.),котра декламувала напам'ять поему Т.Шевченка «Лілея».

Фінальним акордом прозвучав актуальний і нині вірш-настанова Т.Шевченка «Заповіт» у виконанні Яременко А. (211 гр.).

Особливу атмосферу створила вдало підібрана музика, на фоні якої звучали поезії.

Відвідавши літературно-мистецьку вітальню «Троянди Шевченкової любові», студенти відкрили для себе нові, раніше не відомі їм сторінки біографії Т.Г.Шевченка –кохані жінки.

Лахіна Л.О., зав.бібліотеки