IMG 20190319 190136 890 19 березня студенти IV курсу правового відділення стали учасниками засідання "‎за круглим столом" в рамках проекту «Правова освіта – посилення спроможності місцевих громад», який реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Даний захід був проведений в Сумському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час участі в "‎круглому столі" підіймалися питання з приводу методів та способів поліпшення економічної IMG 20190319 190149 009спроможності та самостійності територіальних громад Сумської області, вплив чинного законодавства України на формування територіальних громад, а також питання поліпшення економічної самостійності ОТГ за рахунок розвитку аграрного сектору області.

Учасники даного заходу активно обговорювали те, чому важливо посилювати правову спроможність українських громад: що це означає в контексті української системи безоплатної правової допомоги, для чого це потрібно і який міжнародний досвід може прийняти Україна задля підвищення ефективності цього процесу.

Хочеться подякувати Голові громадської організації «Сумське громадське коло», Чернявській Ніні Василівні, а також Сумському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за надану можливість узяти участь в такому цікавому заході.